O mnie

 
Szanowni Państwo,
Jest mi niezmiernie miło gościć Państwa na mojej stronie internetowej. Prowadzę jednoosobową działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Home Consulting Andrzej Kuczara. Posiadam licencję pośrednika (nr 23259), ukończyłem Ekonomię ze specjalnością „gospodarowanie nieruchomościami” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jestem również członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Zachęcam do zapoznania się z informacjami poniżej!
 
 
 
 

sprzedaż nieruchomości

 

Małe jest piękne!

Jednoosobowa działalność gospodarcza oznacza, że jako pośrednik obsługuję tylko garstkę ofert, którym poświęcam całą swoją uwagę. Podejmując współpracę ze mną masz pewność, że oferta nie wyląduje obok setek podobnych, a Twoja nieruchomość pozostanie pod ciągłą opieką. Moim priorytetem jest zawarcie transakcji i zadowolenie obu stron, dlatego chętnie podejmuję współpracę z innymi biurami nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Kupno nieruchomości

 

Pozwól się wyręczyć!

Planujesz kupić mieszkanie lub dom, ale chcesz oszczędzić czas i nerwy związane z przeszukiwaniem ofert? Szukasz inwestycji pod wynajem, ale nie wiesz na co się zdecydować? Zakup nieruchomości wiąże się z wieloma trudnościami formalno – prawnymi a także koniecznością wizytacji nieruchomości, które często nie spełniają oczekiwań. Zamiast tracić czas, nerwy i pieniądze, lepiej jest podjąć współpracę z licencjonowanym pośrednikiem, który bezpiecznie przeprowadzi całą transakcję.

Dowiedz się więcej

Najem

 
Dla tych, którzy pragną wynająć swoje mieszkanie bezpiecznie, szybko i w jak najlepszej cenie. Podobnie jak w przypadku sprzedaży i kupna, kompleksowo zajmuję się najmem nieruchomości oraz wszelkimi formalnościami, które się z tym wiążą.

najnowsze oferty

Kraków os. Kazimierzowskie, 2 pok. z klimatyzacją
1.jpg
Kraków os. Kazimierzowskie, 2 pok. z klimatyzacją
Powiechrznia: 35,6 m2
Cena: 220000 zł
Szczegóły oferty
Dom obok Wieliczki – 24a i 124m do własnej aranżacji! (Bodzanów) - ENGLISH VERSION BELOW
z-zewn2.jpg
Dom obok Wieliczki – 24a i 124m do własnej aranżacji! (Bodzanów)
Powiechrznia: 124 m2
Cena: 470000 zł
Szczegóły oferty
33-metrowa kawalerka z balkonem, Rżąka, wysoki standard!
img-6441.jpg
33-metrowa kawalerka z balkonem, Rżąka, wysoki standard!
Powiechrznia: 33 m2
Cena: - zł
Szczegóły oferty
Zobacz wszystkie oferty

Kontakt

Andrzej Kuczara
tel.: (+48) 514 786 042
NIP: 513-024-97-23
e-mail: kuczara@hcak.pl

Formularz kontatkowy